Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2019/20

17. 10. 2019

Krásné počasí přálo všem běžcům o víkendu 12. a 13. října. V sobotu 12.10. se konal v Pardubicích Běh naděje, kterého se zúčastnilo 33 běžců z naší školy. Svou účastí podpořili tuto humanitárně sportovní akci, jejíž hlavním posláním je propagace pravidelného sportování a shromažďování prostředků na výzkum rakoviny.

Následující den, v neděli 13. 10. se konal závod, který vede okolo rybníka v Holicích – „Okolo Hlubáku“. Na trať dlouhou 5 km se vydalo 22 závodníků v červených dresech naší školy. Běželi žáci, sourozenci, rodiče i učitelé, aby zabojovali o krásné medaile, uznání diváků a osobní rekordy. Vítězem byl každý, kdo dosáhl cíle a překonal  hlavně sám sebe. Tento běžecký závod má rovněž charitativní podtext. Finanční podpora  putuje rodičům Petrušky Čapkové z Dolních Ředic.

 

BĚH OKOLO HLUBÁKU

V neděli 13. října 2019 se koná charitativní běh OKOLO HLUBÁKU.

Prezentace: 8-00 – 9.30, start: 10.00 hod Příchod na akci je samostatný. Pedagogický dozor je zajištěn na startu a v cíli závodu. Účast dobrovolná.

Další informace na: https://www.facebook.com/okolohlubaku

Registraci proveďte na : http://bit.ly/oh2019-podzim

 

BĚH NADĚJE

Běh naděje je sportovně humanitární akce, která navazuje na běh Terryho Foxe. Jejím účelem je absolvovat trať v délce asi 2 km a z příspěvků účastníků získat finanční prostředky na výzkum rakoviny.  Na trať se mohou vydat všichni bez rozdílu věku a výkonnosti.

Sejdeme se  v sobotu 12. října 2019 na Pernštýnském náměstí v Pardubicích

Sraz před radnicí v 9.30 hod. Start v 10.00 hod.

                                                                                                                    

 

SPOLEK RODIČŮ DĚTÍ PŘI ZŠ DOLNÍ ŘEDICE ORGANIZUJE

SBĚR PAPÍRU

V PONDĚLÍ 14. 10. A V ÚTERÝ 15. 10. 2019 OD 14 DO 17 HODIN

VE DVOŘE ZÁKLADNÍ ŠKOLY.

SBÍRÁ SE SMĚS NOVIN, ČASOPISŮ A LETÁKŮ, KARTON.

 

VÝTĚŽEK SBĚRU JE VĚNOVÁN NA KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE ŽÁKŮ ZŠ. 

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.

 

 

23.9. zhlédli žáci 1. a 2. r. v MŠ divadelní představení "Popelka".

 

V pondělí 2. září v 8 hodin bude zahájen nový školní rok 2019/2020.

Žáci dostanou přihlášku do školní jídelny a školní družiny, na které si budou moci přihlásit oběd a pobyt ve školní družině od úterý 3. září. Stravné se hradí ve čtvrtek 5.9. v Mateřské škole Dolní Ředice.

Vyučování v pondělí 2.9. bude ukončeno v 9, 15 hodin.

Úspěšný nový školní rok všem žákům a studentům přejí zaměstnanci ZŠ Dolní Ředice.